معرفی گروه چرم چوبین

به وبسایت گروه چرم چوبین خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید انواع مهرداغی، کلیشه و مهرکوبشی را برای حک لوگوی اختصاصی بر روی محصولات خانگی و کارگاهی خود، سفارش دهید. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هرگونه خدمات آن را متوقف کنید.

گروه چرم چوبین این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق بروزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این نهاد شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.

 

پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. همچنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که در بخش‌‌های مختلف وبسایت قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

 

ثبت‌‌نام برای استفاده از وبسایت

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در وبسایت ثبت‌‌نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت‌‌نام در وبسایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت‌‌نام به این وبسایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. زمانی که فرآیند ثبت‌‌نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات وبسایت به شما اعطاء می‌شود.

 

تعهدات کاربر

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • استفاده شما از وبسایت مطابق با شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخص دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت‌‌نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می‌پذیرید که بلافاصله این وبسایت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هرگونه نقض امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفاً مجاز برای استفاده از آن توسط شما بر اساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این وبسایت فراهم می‌‌کند.
 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست‌‌ها بدون اطلاع رسانی قبلی از وبسایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات ارائه شونده به شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیرقانونی و غیرمجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این وبسایت صورت خواهد گرفت.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی اطلاعات در وبسایت را به عهده بگیرید و این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

 

موارد کاربری غیرمجاز

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیرمجاز و ممنوع است:

 • برای اهداف غیرقانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیرقانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین‌‌المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سوءاستفاده، آسیب وارد کردن و توهین بر اساس جنسیت، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشاء ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وبسایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تأثیر می‌گذارد
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیراخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی.

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 

خرید خدمات و ضوابط بازگشت

برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تأیید شده در وبسایت صورت بگیرد. شما تضمین می‌‌کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

 

سلب مسئولیت عمومی

این وبسایت هیچگونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر خدماتی به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند. همچنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این وبسایت دقیقاً مطابق انتظارات شما باشد. هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد. این وبسایت تضمین و تأیید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است؛ و در این مورد مسئولیتی به عهده این وبسایت نیست. این وبسایت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این وبسایت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند. ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این وبسایت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این وبسایت نیست.

 

محدودیت مسئولیت

مسئولیت کل این وبسایت ناشی از یا در ارتباط با خدمات این شرایط و ضوابط است. این وبسایت هیچگونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وبسایت قرار می‌‌گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد؛ اعم از اینکه توسط کاربران وبسایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آنها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد. لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیماً شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این وبسایت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. همچنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 

خاتمه قرارداد

این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این وبسایت به پایان برسد، اعمال خواهد شد. این وبسایت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

 • شما هر یک از مقررات این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
 • زمانی که این وبسایت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
 • شریکی که از طریق او این وبسایت خدماتش را به شما ارائه می‌داد به رابطه‌اش با این وبسایت خاتمه داده باشد و یا ارائه خدمات خرید را به شما متوقف کرده باشد.
 • ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این وبسایت دیگر قابل اعتماد نباشد.

 

نظرات کاربران

اگر در هر زمانی بدون درخواست یا با درخواست ما، شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگر، نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که با ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم. ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیرقانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

قوانین و مقررات