راهنمای ثبت سفارش

اندکی تأمل!

لطفاً قبل از تماس و یا اقدام برای سفارش، حتماً با انواع کلیشه و مهر آشنا شده و نمونه کارهای موجود در سایت (کلیشه، مهرداغی و مهرکوبشی) را مشاهده کنید و اطلاعات و راهنمایی‌‌های ارائه شده، دقیقاً مطالعه شوند. تا جای ممکن سعی شده که توضیحات کافی به سؤالات متداول سفارش‌‌دهندگان داده شود و ابهامی در سفارش باقی نماند؛ اگر هم سؤالی داشتید، حتماً از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید و قبل از روشن شدن کامل جوانب امر در ذهن شما، اقدام به ثبت سفارش ننمایید؛ وگرنه ما مسئولیتی درباب قصور شما در این مورد نخواهیم داشت!

مهرداغی

طراحیت تکمیله؟

اگر طرح لوگوی شما آماده است و ابعاد آن مشخص شده، فایل نهایی آن را بارگذاری نمایید (راهنمای طراحی لوگو). ما قبل از ساخت، حتماً طرح نهایی و ابعاد نهایی را با شما چک کرده و تأییدیه خواهیم گرفت. پس اگر بصورت اینترنتی درخواست داده‌‌اید به هیچ‌‌وجه نگران نباشید؛ مسیر را با هم پیش خواهیم رفت!

طراحی لوگو

طرحشو ما بکشیم؟

اگر قرار است ما طراحی لوگو شما را انجام دهیم، حتماً به ملزومات برآورد قیمت و زمان آن توجه نمایید. طراحی لوگو جدای از ساخت مهرداغی و کلیشه است. در هر صورت، اگر بنا باشد که طراحی شما را هم ما انجام دهیم، حتماً گام به گام با هم پیش خواهیم رفت؛ اما حین سفارش، حتماً باید یک طرحواره (Sketch) با مداد بصورت دستی روی کاغذ بکشید و تصویر طرحواره مدنظر خود را در فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید. شروع طراحی هیچوقت از صفر نیست!

طرح شماتیک

مهرداغی میخوای؟

اگر سفارش شما مهرداغی است، حتماً در حین ثبت سفارش معین کنید که قرار است در طرح مهرداغی، از دسته پیچگوشتی استفاده شود و یا قصد نصب هویه دارید. اگر قصد نصب هویه دارید، حتماً باید ملزومات انتخاب هویه را مشاهده کرده باشید و بنا بر انتخاب خودتان، تهیه هویه انجام پذیرد. دقت کنید که فرایند خرید و ارسال هویه معمولاً چند روزی زمان می‌‌برد؛ پس اگر قرار است شخصاً تهیه هویه را انجام دهید، بلافاصله پس از ثبت سفارش مهرداغی، به دنبال تهیه هویه و ارسال آن باشید تا فرایند آماده‌‌سازی نهایی مهرداغی و اتصال هویه، به جهت تعلل در تهیه و ارسال هویه، طولانی نشود و زودتر سفارش شما به دستتان برسد.

انتخاب هویه

قبل سفارش کلیشه به فکر دستگاه پرس باش!

اگر سفارش شما کلیشه هست، باید از پیش به فکر دستگاه پرس دستی یا هیدرولیک بوده باشید. دقت کنید که کلیشه مانند یک سکه ساده هست که طرح لوگوی شما روی آن حک شده؛ پس بدون دسترسی به دستگاه پرس، کار شما معطل خواهد ماند. پس قبل از سفارش، این نکته را مدنظر قرار داده و به فکر تهیه لوازم جانبی کار خود باشید.

از این لینک هم می‌توانید دستگاه طلاکوب و مهرداغی را تهیه نمائید:

خرید دستگاه طلاکوب

دستگاه پرس دستی

کی دستم می‌‌رسه؟

به دلیل اینکه ساخت سفارش‌‌ها به صورت سری صورت می‌‌گیرد و سفارشات باید تجمیع شده و سپس به کارگاه ارسال شوند، زمان معمول ساخت سفارش بین ۳ تا حداکثر ۱۰ روز کاری است؛ حین سفارش حتماً زمان ساخت استعلام شود. سفارشات با پست پیشتاز ارسال می‌‌شود که بسته به عملکرد اداره پست، معمولاً بین ۱ الی ۳ روز کاری به دست مشتری‌‌ها می‌‌رسد و طی مراحل ارسال قابل پیگیری است. در صورتیکه سفارش زودتر ساخته شود، ارسال آن برای مشتری نیز در اسرع وقت صورت خواهد پذیرفت؛ نگران نباشید!

اداره پست

نکته مهم دیگه‌‌ای هم مونده؟

  • قبل از ثبت سفارش حتماً تمامی نمونه‌‌های موجود در سایت مشاهده شوند. سعی کرده‌‌ایم نمونه کارهای متنوعی در سایت بارگذاری نماییم.
  • برای تسریع در انجام سفارش، فایل ارسالی توسط مشتری به صورت “jpg”، “pdf” و یا فرمت وکتور “cdr” نسخه ۲۰۱۵ باشد.
  • طراحی لوگو باید توسط مشتری انجام شده باشد و ارتباطی با ساخت مهر-کلیشه ندارد. البته در صورتیکه طرح مدنظر مشتری فقط شامل اعداد و حروف ساده باشد (مانند اسم برند یا سازنده و شماره تماس) هزینه‌‌ای از مشتری دریافت نمی‌‌شود (تعیین فونت و ابعاد باید توسط مشتری صورت پذیرد)؛ در غیراینصورت اگر مشتری درخواست کند که لوگو توسط طراحان ما طراحی شود، بسته به طرح مدنظر وی، هزینه طراحی لوگو، به هزینه ساخت سفارش اضافه خواهد شد.
  • هزینه ساخت کلیشه، مهرداغی و مهرکوبشی بر حسب سانتیمتر مربع بوده و تا سفارش ۲ سانتیمتر در ۲ سانتیمتر (برای کلیشه تا ۳ سانتیمتر در ۳ سانتیمتر)، سفارش در کف قیمتی انجام می‌‌شود و پس از آن، با افزایش مساحت (طول ضربدر عرض لوگو)، هزینه ساخت سفارش نیز افزایش می‌‌یابد.
  • بعد از دریافت سفارش و قبل از اجراء، حین اجرای حک، نکات فنی را ملاحظه فرمائید.

سفارش ساخت

اگر نیاز به مشاوره ندارید و با انواع مهرها آشنایی کافی دارید، از طریق فرم زیر می‌‌توانید درخواست طراحی و ساخت مهر خود را بدهید. همکاران ما گام به گام در مراحل طراحی و ساخت در کنار شما خواهند بود تا مهر ساخته شده و به دست شما برسد.